İletişime Geçin: 0543 472 15 65

Yorgan Yıkama

Evlerinizde kullandığınız her türlü yorgan çeşitlerini; evlerinizden alıyoruz. Önce özel karışımlı leke havuzunda, lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha var olan lekelere müdahale ediyoruz. Makineler yardımıyla yıkanan yorganlarınızı toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

Özellikle kış günlerinde evimizin vazgeçilmezlerini kullandığınız yorganlar kullanıma göre belirli periyotlarda yıkama işleminden geçirilmesi gerekmektedir. Hastalığımızın koruyucu meleği olan yorganlarımız iyileşme sonrasında mikrop taşıyıcı bir yün torbasına dönüşmekte..!

Öncelikle siparişiniz doğrultusunda adresinizden yıkanacak yorganları alıyoruz. İlk aşama olarak hazırladığımız bitkisel kimyasallı suda bekletilerek yorganların hem hijyenik hemde lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz. Daha sonra var olan lekelere müdahale ediyoruz. Son aşama olarak Yorganlarınızı özel kuru temizleme makinelerimizde yıkıyoruz. Böylelikle Yorgan Yıkama işlemimiz sona eriyor. Yıkama işlemi bitiminde yorganınızı sıkma makinasına atarak sudan arındırıyoruz. Bu işlemden sonra kapalı mekan kurutma odasına alarak yorgan ı ‘nizi kurutuyoruz. Kuruyan yorganlar çırpılır sonrada parfümlenip kapalı ambalajla paketlenir. Sterilize ve Hijyene kavuşmuş olan Yorgan sevkiyat birimimiz tarafından size iletilmek için teslimat olur.